Prodej nebytových prostor 358 m², ul. Družební 2C, Olomouc - Nové Sady

12 900 000 Kč
Realitní kancelář ALLE s.r.o. Vám exkluzivně nabízí k prodeji komerční prostor na ulici Družební 2C v Olomouci. Plocha jednotky 358 m2 je kolaudována jako školicí středisko s bezbariérovým přístupem. Komerční prostor s možností využití jako ordinace, prodejní prostory, kanceláře, školicí středisko, školku, aj. je dispozičně rozdělen na neprůchozí místnosti: kancelář, technická místnost s kuchyňkou, školící sál (rozdělen zvukově izolačními, shrnovacími dveřmi na 3 samostatné místnosti). Sociální zařízení: dámské wc, pánské wc, 2x bezbariérové wc (samostatně). Vstup do jednotky je přímo z ulice. Z vestibulu 2x samostatný vstup do školících sálů a do chodby. Z chodby vstup do 3. školícího sálu, kanceláře a na wc. Z kanceláře vstup do technické místnosti s kuchyňkou (kuchyňská linka, myčka, dřez, 2.plotynková varná deska, baterie a příprava pro mikrovlnou troubu). Energetický štítek budovy - tř. G.
Nadstandardní technické vybavení celého komerčního prostoru. Ve všech sálech hudební ozvučení (ovládání v každém sále samostatně + centrálně z jednoho sálu), rekuperace a klimatizace v sálech i v kanceláři. V celém objektu podhledové kazetové stropy, úsporné zářivky, stmívatelná bodová světla a halogenová světla v sálech (výška stropů 3,3 m, podhledová rezerva 0,5m). Nouzová světla u podlahy. Rozsáhlá infrastruktura pro připojení internetu - optický kabel až 1Gbit/s, v sálech skryté podlahové zásuvky. V celé jednotce zabezpečovací zařízení. Plastová okna, vertikální látkové žaluzie. Podlaha: zátěžové koberce - vstupní vestibul, chodba, sály a kancelář, dlažba – wc, sprcha, vinyl - technická místnost s kuchyňkou. Obložkové dýhované dveře i zárubně (dekor javor dýha). Topení – desková otopná tělesa, rekuperační vyhřívaná jednotka a stropní klimatizační panely.
Výborné možnosti parkování. Možno pronajmout 2 garážové stání (cena dohodou). V těsné blízkosti se nachází zastávka MHD, škola, školka, dvě větší restaurace, kavárna, pekárna, zdravé potraviny, služby (kadeřnictví, pedikura, solárium, fitness, prádelna, atd.).

Parametry nabídky

Celková cena:12 900 000 Kč
Poznámka k ceně:+ provize RK
ID zakázky:00001
KategorieObchodní prostory
LokalitaDružební, Olomouc - Nové Sady
OkresOlomouc
Plocha užitná358 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Elektřina230V

Kontaktní osoba

Mgr. Anna Opluštilová
Mgr. Anna Opluštilová
+420 792 301 166
[email protected]
Soubory ke stažení