Naše projekty

Kopretinové bydlení Olomouc - Nemilany

Projekt 17 rodinných domů v Olomouci. Jednotlivé domy byly navrženy jako patrové stavby se sedlovou střechou dispozice 4+kk s šatnou, technickou místností a úložným prostorem. Podlahová plocha domu je cca. 130 m² a pozemky se pohybují v rozpětí 200 – 400 m². Kolaudace poslední etapy proběhla na konci léta 2023.

Byty Slavonínská

Realizace dvou bytových domů v oblíbené městské části Olomouc - Slavonín. V roce 2019 bylo kolaudováno 50 bytových jednotek o dispozici 1+kk - 4+kk. Projekt s 5 nadzemními patry a 1 podzemním podlaží si získal oblibu jak mezi investory, tak mladými rodinami.

Rodinné domy Křelov - Břuchotín

Projekt čtyř rodinných domů byl realizovaný v roce 2019/2020 v Břuchotíně u Olomouce. Dva dvojdomky o dispozici 4+kk, nebo 5+kk na přání klienta s pozemky kolem 500m2 měly na trhu úspěch.

Rezidence Park Hrabůvka A

Projekt REZIDENCE PARK HRABŮVKA je kompletní rekonstrukce stávajících objektů v krásné části Ostrava – Hrabůvka. První etapa nabídla klientům 86 bytových jednotek o dispozic 1+kk - 4+kk, s předzahrádkami, lodžiemi, či balkony. Kolaudace projektu proběhla na konci roku 2021. Prodejně řadíme projekt Rezidence Park Hrabůvku k těm opravdu velmi úspěšným.

Rezidence Park Hrabůvka B

Jedná se o druhou etapu kompletní rekonstrukce stávajících objektů v krásné části Ostrava – Hrabůvka. Objekt se skládá z 86 bytových jednotek dispozic 1+kk - 4+kk s předzahrádkami, lodžiemi, či balkony. Obě etapy se 172 byty, včetně komor a venkovních parkovacích stání se nám podařilo prodat v časovém horizontu kratším něž jeden rok. Kolaudace etapy B proběhla 3/2022.

Slavonínské zahrady 3. etapa

Jeden z našich velmi úspěšných developerských projektů pokračuje výstavbou dalších etap. Již třetí etapa je kompletně prodaná. Každý z bloků se skládá ze 38 bytových jednotek dispozic 1+kk až 4+kk. Bloky C1 a C2 se svým majitelům předaly v létě 2022.