Prodej rodinného domu 124 m2, pozemek 212 m2 Olomouc - Nemilany, okres Olomouc

vizualizace kam 7
O_-_04
vizualizace kam 8
obývacé pokoj 1
obývacé pokoj 2
ložnice 1
vizualizace kam 1
Rezervováno

Realitní kancelář ALLE s.r.o. Vám exkluzivně nabízí poslední 3 volné domy developerského projektu rodinných domů v Olomouci.

KOPRETINOVÉ BYDLENÍ je souborem 17 moderních řadových rodinných domů v městské části Olomouc Nemilany. Jednotlivé domy jsou navrženy jako patrové se sedlovou střechou dispozice 4+kk s dostatkem uložných prostor a umožní komfortní bydlení pro 4 člennou rodinu. Projekt je plně dokončen včetně ozelenění zahrad. Projekt zakončuje oblast určenou k zástavbě – nikdo Vám tedy nepostaví další dům před vašimi okny.

Nabízený dům č. 4 má celkovou podlahovou plochu 124,1 m2, terasu o velikosti 12,7 m2 a náleží k němu pozemek o rozloze 212 m2 včetně 2 parkovacích stání na vlastním pozemku před domem. Dům je plně dokončen a připraven k okamžitému nastěhování. Z domu jsou krásné jihozápadní výhledy do přírody plné zeleně.

V přízemí domu se nachází vstupní chodba, technická místnost, WC, rozlehlý obývací pokoj s kuchyňským koutem a velká komora pod schodištěm.

V patře se potom nachází 3 prostorné ložnice, velká samostatná šatna a dále koupelna s vanou, sprchovým koutem, dvojumyvadlem a dalším WC.

V podkrovním prostoru potom najdete další velký úložný prostor o rozloze 22 m2.

O tepelnou pohodu v domě se postará vysoce účinný plynový kotel Baxi Luna řízený programovatelným termostatem spolu s podlahovým vytápěním v přízemí domu a radiátory s termoregulačními hlavicemi v jednotlivých ložnicích.

Díky zateplení domu dle nejvyšších standardů včetně použití oken s trojitým zasklením budete mile překvapeni nízkými provozními náklady domu.

Dům je postaven ve vysokém standardu provedení zahrnujícím např. italskou keramiku Marazzi, vinylové podlahy, sanitární vybavení od německých výrobců Ideal standard, Vitra a Kaldewei a přípravu na venkovní předokenní žaluzie.

Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě včetně optické sitě Cetin, kdy je do všech místností rozvedena kabeláž pro TV a internet.

Projekt Kopretinové bydlení je situován v klidné lokalitě městské části Olomouc – Nemilany. Lokalita se vyznačuje oblíbeností pro klidné rodinné bydlení především díky skvělé dopravní obslužnosti a občanské vybavenosti. V blízkosti projektu najdete dětské hřiště, sportovní centrum i mateřskou a základní školu. Poloha projektu zajišťuje vynikající dopravní dostupnost do centra Olomouce, ale i na dálniční koridory směrem na Brno a Ostravu. Pokud využíváte MHD, oceníte dostupnost autobusové dopravy i železničního spoje. Snadné je i spojení s přírodou. Milovníci přírody jsou za několik minut v lese.

Rádi Vám pomůžeme i s financováním, a to až do výše 90% hodnoty domu.

Klient hradí nad rámec kupní ceny poplatek za právní a administrativní servis.

Lokalita

Město: Olomouc
Okres: Olomouc

Plocha

Užitná: 124 m²
Pozemek: 212 m²
Terasa: 13 m²

Další parametry

ID zakázky: 00339
Poznámka k ceně: včetně provize
Nízkoenergetický: ne
Budova: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Zástavba: Obytná
Terasa: ano
Doprava: Vlak, Silnice, Autobus
Elektřina: 230V
Ukazatel ENB: B - Velmi úsporná
Podle vyhlášky: vyhláška 78/2013 Sb
En. náročnost b.: 98
Komunikace: Asfaltová
Mgr. Anna Opluštilová
+420 792 301 166 anna.oplustilova@alle.cz