Pronájem kanceláře 25 m², ul. Družební, Olomouc

260 Kč za m2/měsíc
Realitní kancelář ALLE s.r.o. Vám exkluzivně nabízí k pronájmu komerční prostor na ulici Družební 2C v Olomouci. Celková plocha jednotky o 358 m2, kterou lze pronajmout na jednotlivé kanceláře, má bezbariérový přístup. Tyto prostory mají variabilní využití, např. jako ordinace, prodejní prostory, kanceláře, školicí středisko, školka, aj. Jsou dispozičně rozděleny na neprůchozí místnosti o min. rozloze 25 m2.
Nadstandardní technické vybavení celého komerčního prostoru. Ve všech sálech hudební ozvučení (ovládání v každém sále samostatně + centrálně z jednoho sálu), rekuperace a klimatizace v sálech i v kanceláři. V celém objektu podhledové kazetové stropy, úsporné zářivky, stmívatelná bodová světla a halogenová světla v sálech (výška stropů 3,3 m, podhledová rezerva 0,5m). Nouzová světla u podlahy. Rozsáhlá infrastruktura pro připojení internetu - optický kabel až 1Gbit/s, v sálech skryté podlahové zásuvky. V celé jednotce zabezpečovací zařízení. Plastová okna, vertikální látkové žaluzie. Podlaha: zátěžové koberce - vstupní vestibul, chodba, sály a kancelář, dlažba – wc, sprcha, vinyl - technická místnost s kuchyňkou. Obložkové dýhované dveře i zárubně (dekor javor dýha). Topení – desková otopná tělesa, rekuperační vyhřívaná jednotka a stropní klimatizační panely.
Výborné možnosti parkování. Možno pronajmout 2 garážové stání (cena dohodou). V těsné blízkosti se nachází zastávka MHD, škola, školka, dvě větší restaurace, kavárna, pekárna, zdravé potraviny, služby (kadeřnictví, pedikura, solárium, fitness, prádelna, atd.).

Parametry nabídky

Celková cena:260 Kč za m2/měsíc
ID zakázky:00026
KategorieKanceláře
LokalitaDružební, Olomouc
OkresOlomouc
Plocha užitná25 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Kontaktní osoba

Mgr. Anna Opluštilová
Mgr. Anna Opluštilová
+420 792 301 166
[email protected]
Soubory ke stažení