Prodej novostavby RD 4+kk, se zahradou, Olomouc - Nemilany

7 330 000 Kč
Realitní kancelář ALLE s.r.o. Vám exkluzivně nabízí nový developerský projekt rodinných domů v Olomouci. KOPRETINOVÉ BYDLENÍ je souborem moderních řadových rodinných domů realizovaných v několika etapách. Jednotlivé domy jsou navrženy jako patrové stavby se sedlovou střechou dispozice 4+kk s šatnou, technickou místností a velkým úložným prostorem 20 m² na půdě domu.
RD 03 o disp. 4+kk má podlahovou plochu 124,1 m², terasu o velikosti 12,7 m² a náleží k němu pozemek o rozloze 347 m².
V ceně domu je počítáno s vysokým standardem zahrnujícím např. italskou keramiku Marazzi, sanitární vybavení od německých výrobců Ideal standard, Vitra a Kaldewei či přípravou na krb a venkovní předokenní žaluzie.
První etapa nabízí 3 rodinné domy na ulici Rudolfa Chorého a Kopretinové. Termín zahájení výstavby je plánovaný na jaro roku 2021 a termín kolaudace předpokládáme v létě roku 2022.
Projekt je situován v klidné lokalitě městské části Olomouc – Nemilany. Lokalita se vyznačuje oblíbeností pro klidné rodinné bydlení především díky skvělé dopravní obslužnosti a občanské vybavenosti. V blízkosti projektu najdete dětské hřiště, sportovní centrum i mateřskou a základní školu. Poloha projektu zajišťuje vynikající dopravní dostupnost do centra Olomouce, ale i na dálniční koridory směrem na Brno a Ostravu. Pokud využíváte MHD, oceníte dostupnost autobusové dopravy i železničního spoje. Snadné je i spojení s přírodou. Milovníci přírody jsou za několik minut v lese.
Postup koupě domu je nastavený velmi pro klientsky. Po podpisu smlouvy o smlouvě budoucí kupní hradí klient 15 % z kupní ceny nemovitosti. Zbylých 85 % až po kolaudaci rodinného domu. Rádi Vám pomůžeme i s financováním a to až do výše 90% hodnoty domu s velmi nízkou úrokovou sazbou již od 1,59%.

Parametry nabídky

Celková cena:7 330 000 Kč
Poznámka k ceně:+ provize RK
ID zakázky:00063
KategorieRodinné domy
LokalitaOlomouc - Nemilany
OkresOlomouc
Velikost4 pokoje
Plocha užitná114 m²
Plocha pozemku347 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuV bloku
ZástavbaObytná
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB105 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
Terasaano (13m²)
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Silnice, Autobus
Elektřina230V

Kontaktní osoba

Mgr. Anna Opluštilová
Mgr. Anna Opluštilová
+420 792 301 166
[email protected]
Soubory ke stažení