Prodej unikátní nemovitosti s rybníkem a pozemkem o celkové rozloze 18.744 m2 v klidné obci Mohelnice - Květín

alle
IMG_7113
IMG_7116
IMG_7117
IMG_7121
IMG_7123
IMG_7127

35 000 000 Kč

Realitní kancelář ALLE reality&development, s. r. o. Vám ve výhradním zastoupení majitele nabízí k prodeji unikátní nemovitost s čistým rybníkem a velkolepým pozemkem na samotě u klidné obce Mohelnice - Květín.

Okálový dům s kamennou podezdívkou, který prošel nákladnou kompletní rekonstrukcí včetně zateplení sestává o 2 NP s podkrovím a půdou.

V přízemí se nachází rozlehlá hala, kuchyňka, sociální zázemí - WC, sprcha a technická místnost s kotelnou na elektřinu.

První patro je o disp. 3+1, s odkládací komorou, koupelnou, kde je umístěný jak sprchový kout, tak i vana + WC. Na patře se nachází ještě druhé samostatné WC. Z obýváku je vstup na rozlehlou terasu s výhledem na rybník.

V podkroví se nachází kuchyňka, obyvák, ložnice a koupelna včetně WC. Z podkroví je možný vstup pomocí stahovacího žebříku na půdu.

K objektu naleží garáže pro min. 4 vozidla a pro kamarády a děti jsou k dispozici další 4 chatky na přespání, ideální pro uskutečňování rodinných táborů.

Nemovitost obklopuje rozsáhlý pozemek o celkové rozloze 18.744 m2, kde najdeme hlubokou studnu s výbornou vlastní vodou, jejíž zdroj pochází z pramenů okolních kopců. Součástí pozemku je také čistý rybník plný ryb, který lze využít, díky dvěma molům, v létě k plavání, rybaření, v zimě pak k bruslení. Je napájen potokem s průzračnou vodou z nedalekých hor obklopen vlastním lesním porostem, kde je možné přímo před očima pozorovat jak rostou houby, které náleží jen Vám. Celý areál působí harmonicky, je oplocený uprostřed přírody s nekonečnou zelení kolem, kde nezahlédnete žádnou jinou stavbu a nemáte žádné sousedy, přičemž vesnice je nedaleko a vzdálenost od Olomouce pouhých 30km.

Lokalita

Město: Mohelnice
Okres: Šumperk

Plocha

Užitná: 172 m²
Statek: 18.744 m²

Další parametry

Celková cena: 35 000 000 Kč
ID zakázky: 00065
Počet podlaží: 2
Poznámka k ceně: + provize RK
Nízkoenergetický: ne
Budova: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Zástavba: Rekreační
Terasa: ano
Doprava: Silnice
Ukazatel ENB: G - Mimořádně nehospodárná
Mgr. Anna Opluštilová
+420 792 301 166 anna.oplustilova@alle.cz