Prodej novostavby bytu 2+kk, se zahradou, balkonem a terasou, SLAVONÍNSKÉ ZAHRADY III

EXTER 047
EXTER 049
EXTER 050
EXTER 041
EXTER 042
EXTER 043
EXTER 044

4 076 923 Kč

Prostřednictvím realitní kanceláře ALLE s.r.o. Vám firma Marzio s.r.o. nabízí k prodeji již III. etapu oblíbeného projektu Slavonínské zahrady, který nabízí svým rezidentům dostupné bydlení v klidné lokalitě města Olomouc. Vysoký komfort bydlení je zajištěn moderním standardním vybavením - obložkové zárubně, plovoucí podlahy, keramické obklady - vše dle volby klienta.

Byt C1.1.5 o dispozici 2+kk má podlahovou plochu 70 m2, zahradu o rozloze 30 m2, balkon o 5 m2 a terasu o velikosti 8,4 m2, nachází se v 1NP bytového domu s nízkým počtem bytových jednotek. Samozřejmostí jsou k dokoupení garážová stání a sklepy nacházející se v suterénu domu.

Tato lokalita je velice vyhledávaná a klidná s výbornou dostupností jak do centra města tak k výjezdu na dálnici. Skvělá občanská vybavenost a dostupnost MHD. Pro milovníky procházek a sportu je zde navazující cyklostezka a odpočinková zóna kolem přírodního rybníku Hamrys.

Využijte možnosti navrhnout si byt dle Vašeho přání.

Rádi Vám také pomůžeme s vyhledáním nejvýhodnějšího financování. O své klienty se staráme po celou dobu výstavby až po předání klíčů k vysněnému bydlení.

Lokalita

Ulice: Loudova
Město: Olomouc
Okres: Olomouc

Plocha

Užitná: 113 m²
Podlahová: 70 m²
Balkon: 5 m²
Terasa: 8 m²
Zahrada: 30 m²

Další parametry

Celková cena: 4 076 923 Kč
ID zakázky: 1.1.5
Počet podlaží: 4
Podlaží umístění: 1
Nízkoenergetický: ne
Budova: Cihlová
Stav objektu: Projekt
Vlastnictví: Osobní
Zástavba: Obytná
Balkon: ano
Terasa: ano
Doprava: Silnice, MHD, Autobus
Ukazatel ENB: G - Mimořádně nehospodárná
Komunikace: Asfaltová
Bezbariérový: ano
Výtah: ano