Dům s apartmány a vinným sklepem v historickém centru Mikulova

Azure
sklep 1
Sklep (4)
Rustique
Marine (4)
sklep
Rustique (3)

1 Kč

Nabízíme Vám prodej domu v historickém centru Mikulova se 4 apartmány a vinným sklepem. Dům se nachází v židovské čtvrti na ulici Alfonse Muchy a nabízí čtyři kompletně vybavené apartmány s vinným sklepem. Kapacita vinného sklepa je až 30 míst k sezení. Součástí vinného sklepa je samostatná část (25 m2) určená ke skladování vína. Ve sklepě jsou lavice a stoly z masivu, kuchyňský kout a sociální zařízení. Sklep lze vytápět kamny na tuhá paliva. K domu náleží také nádvoří (80 m2) s posezením pro hosty. Do vinného sklepa lze sejít schodištěm přímo z obytné části domu, ale také samostatným vchodem z ulice. V přízemí domu jsou dva apartmány a společná kuchyňka. V prvním patře (podkroví) jsou další dva apartmány a technická místnost. Všechny apartmány jsou plně vybaveny, každý apartmán má své vlastní sociální zázemí (WC, sprcha). Apartmány v přízemí mají společnou kuchyňku, apartmány v podkroví mají kuchyňský kout v rámci každého apartmánu.

Celý dům je kompletně zařízený a připravený k okamžitému provozování. Apartmány mají svou stálou klientelu a velmi dobré hodnocení na booking.com. V případě zájmu nového majitele jsme schopni zprostředkovat pronájem jak apartmánové části, tak vinného sklepa provozovateli, který má konkrétně o tyto prostory zájem. Je připraven si prostory okamžitě pronajmout.

Pro více informací o domu a technických parametrech, případně pro prohlídku nemovitosti kontaktujte makléře. Z důvodu absence PENB uvedená energetická třída G, možnost doložení ročního vyúčtování.

Lokalita

Ulice: Alfonse Muchy
Město: Mikulov
Okres: Břeclav

Plocha

Užitná: 210 m²
Pozemek: 191 m²

Další parametry

Celková cena: 1 Kč
ID zakázky: 00188
Poznámka k ceně: + provize RK
Nízkoenergetický: ne
Budova: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Zástavba: Obytná
Ukazatel ENB: G - Mimořádně nehospodárná
Mgr. Anna Opluštilová
+420 792 301 166 anna.oplustilova@alle.cz