Přestože jsme čerstvě založená společnost, v oblasti realitních služeb se pohybujeme již řadu let a máme zcela jasný názor na realitní obor a především vlastní filozofii na práci. Preferujeme plnou péči  o klienta v útulném prostředí naší kanceláře. Chceme se každému klientovi věnovat individuálně, postarat se o něj takzvaně „od zelené louky až po předání klíčů k vysněnému bydlení.“ A právě v tom je naše síla.

Působíme zejména v Olomouci, v Brně, Ostravě a v okolí.

Naší vášní jsou developerské projekty. Díky mnohaletým zkušenostem dáváme projektům přidanou hodnotu a v těsné spoluprácí s developery se pro Vás snažíme optimalizovat všechna řešení tak, aby byla příjemná a užitečná.

Nabízíme však také zprostředkování prodeje/nákupu starších nemovitostí a zprostředkování pronájmů. Kompletní, profesionální servis je u nás samozřejmostí a po celou dobu jsme tu pro Vás, aby všechny strany propluly procesem spokojeně a beze stresu.


Nabízíme pro Vás:

  • odborné poradenství

Vždy budete vítáni osobně v naší kanceláři na Wellnerově ulici v Olomouci nebo na naší e-mailové adrese ( [email protected]), kde Vám podáme aktuální, ověřené informace z oblasti realit. 

  • právní služby

Spolupracujeme s ověřenými advokáty a všechny obchodní případy jsou na základě smluvních ujednání.

  • zajištění financování nemovitostí 

Zdarma zajišťujeme poradenství v oblasti financování. Vypracujeme nezávazné kalkulace, vyhledáme pro vás hypoteční úvěr s nejvýhodnější úrokovou sazbou. 

  • správa nemovitostí 

Rádi se Vám postaráme o vše, co se týká investičních nemovitostí. 

 Nabízíme také vedlejší služby od zajištění profesionálních odhadů, vyhotovení energetických štítků až po stěhovací služby, vše prostřednictvím prověřených společností.

Ať už jste prodávající, kupující, nájemce nebo pronajímatel, vždy se pro Vás snažíme najít to nejlepší řešení.

Těšíme se na spolupráci.